O Blogu

Witam

Dlaczego blog kulinarny? Sama zadaje sobie to pytanie.

Od zawsze lubiłam podglądać mamę, babcie  w kuchni.  Nigdy jednak sama nie odważyłam się zacząć eksperymentować w kuchni do momentu, kiedy założyłam rodzinę stałam się odpowiedzialna za nią, a przede wszystkim stałam się odważniejsza. Kiedy po raz pierwszy zostałam mamom zaczęłam coraz więcej uwagi przykładać prowadzeniu zdrowego trybu życia, a przede wszystkim postanowiłam skupić się na zdrowym odżywianiu, ponieważ coraz częściej słyszymy o różnorakich chorobach, schorzeniach ciężkich do wyleczenia a sadze, że wpływ na to ma w pierwszej kolejności odpowiednie odżywianie. Chce mieć w jakimś stopniu  wpływ na zdrowie całej mojej rodziny.

Przyrządzane posiłki, pieczone domowe ciasta bez żadnych sztucznych dodatków zaczęły smakować całej rodzinie, znajomym więc stąd pomysł na publikacje moich pomysłów i eksperymentów, gorzej z fotografią ale ćwiczenia czynią mistrza, chociaż pałeczkę fotografa przejął mój mąż.

Obecnie w swojej kuchni staram się aby było wszystko świeże, zdrowe. Wykorzystuje składniki pochodzenia lokalnego.

Obecnie gotowanie, przyrządzanie posiłków, pieczenie daje mi ogromną satysfakcję i stało się  również moją pasją.

Moje pasje? Otóż już kilka lat pracuję w branży MLM. Jestem Menadżerem Firmy CaliVita.  Praca  ta daje mi ogromne możliwości, duże korzyści, niezależność finansową.

Blog kulinarny dopiero powstaje dlatego zapraszam do śledzenia nowych przepisów, dodam że w niedługim czasie powstanie dział z posiłkami dla naszych maluchów bo  z doświadczenia wiem, że nie jest to łatwa dziedzina. Głowienie się co można a co nie można bo nie ten miesiąc życia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *